Nasza drużyna na Facebooku
Nasza drużyna na Instagramie
Nasza drużyna na Twetterze
PREZENTACJA PEŁNA NIESPODZIANEK

Tramwaj SWING... kino... kronika... film... muzyka...

Ciekawa i pełna zaskakujących oraz bydgoskich elementów była oficjalna prezentacja drużyny BKS Visły Proline Bydgoszcz, którą dla sponsorów, władz Miasta Bydgoszczy i mediów zorganizowano w Kinie Pomorzanin. Miejsce to wybrano nieprzypadkowo, gdyż kultowe przez dziesięciolecia kino w centrum miasta wiąże się z wielkim sentymentem wielu bydgoszczan. Po zamknięciu kina, przez wiele lat „Pomorzanin” popadał w ruinę, a obecnie poprzez wielkie zaangażowanie osób i firm jest remontowane z planem przywrócenia dawnego blasku, już jako centrum kultury. Kino w trakcie remontu było też doskonałą scenografią do promocji marki narzędzi PROLINE, która pojawiła się w tym sezonie w nazwie bydgoskiej drużyny.

Już przed prezentacją zaskoczeniem dla zawodników był transport do kina. Nowy sponsor drużyny - bydgoska PESA zorganizowała specjalny przejazd tramwajem SWING. W czasie drogi przez miasto na przystankach siatkarze rozdawali bydgoszczanom bilety na pierwszy mecze w sezonie.

Po przyjeździe do kina uroczystość zaczęła się od projekcji Bydgoskiej Kroniki Siatkarskiej, przedstawiającej historię klubu w humorystycznej konwencji Polskiej Kroniki Filmowej. Następnie zaprezentowano krótki film „Historia Bydgoskiego Kapitana”, w którym Wojciech Kaźmierczak, bydgoski wychowanek i dzisiejszy kapitan drużyny BKS Visła Proline Bydgoszcz, opowiadał o swojej przygodzie z siatkówką.

Po projekcjach filmowych nastąpiły krótkie wystąpienia specjalnych gości zaproszonych na prezentację. 

Wiceprezydent Miasta Bydgoszczy Michał Sztybel wskazał drogi do sukcesu w sporcie podkreślając wiarygodność zarządu, wsparcie dla klubu płynące z Urzędu Miasta Bydgoszczy oraz dziękował firmom angażującym się w sponsoring siatkówki.

Na uroczystość przybył przedstawiciel zarządu sponsora tytularnego firmy Profix, która jest właścicielem marki narzędzi PROLINE. Wiceprezes Krzysztof Szpojankowski nawiązał do wspólnych wartości sponsora i klubu, takich jak walka o pozycję lidera, ciągła chęć rozwoju i konsekwencja, której najlepszym wyrazem było jeszcze większe zaangażowanie się firmy Profix w sponsorowanie klubu i wejście marki PROLINE do nazwy zespołu.

Drugi sponsor tytularny, Tadeusz Łabęcki z Bydgoskiej Hurtowni Narzędzi Visła podkreślał wagę wspólnej drogi i zachęcał pozostałe firmy do zaangażowania w rozwój siatkówki w Bydgoszczy, jako wspólnego dobra.

W uroczystości brał udział także, reprezentujący sponsora strategicznego klubu Grupę ENEA, Wiceprezes Mirosław Jamroży, który jest naszym wielkim sympatykiem i mocno kibicuje drużynie w drodze po awans do ekstraklasy.

Oficjalne wystąpienia zakończyła wypowiedź Macieja Grześkowiaka, który reprezentował nowego sponsora - firmę PESA Bydgoszcz SA. Wynikało z niej, że obie bydgoskie marki: PESA oraz drużyna BKS Visła Proline Bydgoszcz idą podobną drogą pokonywania trudności i odbudowywania zaufania. Sukces producenta pojazdów szynowych z Bydgoszczy, który już odzyskuje silną pozycję na rynku ma być drogowskazem i dobrą prognozą dla klubu.

Po oficjalnych wypowiedziach nadszedł czas na główny punkt programu i prowadzący prezentację Jacek Pawlewski wywoływał kolejno zawodników oraz sztab trenerski na scenę. Po przedstawieniu drużyny BKS Visła Proline Bydgoszcz na scenie był czas na wspólne pamiątkowe zdjęcia.

Całości imprezy dopełnił kolejny bydgoski akcent, gdyż minikoncert zagrał wokalista Mikołaj Macioszczyk z Bydgoszczy, który dotarł do finału programu The Voice of Poland.

 

BKS Visła Proline Bydgoszcz – sezon 2021/2022

Rozgrywający: Michal Masny, Łukasz Sternik

Przyjmujący: Jan Galabov, Igor Yudin, Kamil Gutkowski, Antoni Kwasigroch

Środkowi: Wojciech Kaźmierczak, Mateusz Kowalski, Mariusz Marcyniak, Damian Radziwon, Emil Narkowicz

Atakujący: Damian Wierzbicki, Łukasz Owczarz

Libero: Tomasz Bonisławski, Filip Jędruszczak

 

I Trener: Marcin Ogonowski

II Trener/ statysty: Adrian Pasierb

Trener przygotowania fizycznego: Tomasz Stasiak

Fizjoterapeuta: Bartosz Serszeń

Menadżerka zespołu: Zuzanna Zacniewska

 

2021-09-16:916 Napisane przez: TK

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem