Nasza drużyna na Facebooku
Nasza drużyna na Instagramie
Nasza drużyna na Twetterze
Tropem Mistrzów: Czas na mecze z Rosją

Emocji związanych z występami biało-czerwonych nie brakuje. Wczoraj cieszyliśmy się z wygranej na Igrzyskach Europejskich, dziś natomiast starsi koledzy zagrają z Rosją w ramach Ligi Światowej.

Podopieczni Stephana Antigi po nieudanych meczach z USA, które rozegrali w Chicago, przenieśli się do Rosji. W Kazaniu dwukrotnie zmierzą się z Rosjanami, z którym w Polsce, w pierwszym weekendzie z Ligą Światową, wygrali dwukrotnie. Nasi dzisiejsi i jutrzejsi rywale nie mają już szans awans do turnieju finałowego Ligi Światowej. W sześciu spotkaniach zgromadzili tylko jeden punkt, wygrywając zaledwie cztery sety. Z kolei Polacy nadają mają o co walczyć. Aktualnie zajmujemy drugie miejsce w grupie z przewagą czterech punktów nad Irańczykami. By zagrać w turnieju finałowym musimy tę pozycję utrzymać.

Co ciekawego dzieje się w Rosji? Biało-czerwoni po początkowych problemach, spokojnie przygotowywali się do dwumeczu. Dziś pierwsze starcie (początek godzina 17:00). A my mamy dla Was porcję zdjęć od Roberta!

2015-06-19:1350 Napisane przez: Anna Falk, Robert Kaźmierczak
Dodaj komentarz
Imię:

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem