Nasza drużyna na Facebooku
Nasza drużyna na Instagramie
Nasza drużyna na Twetterze
Tropem Mistrzów: japońska przygoda

Siatkarze Łuczniczki Bydgoszcz w piątek wyjechali na obóz do Cetniewa, by szlifować tam formę na rozgrywki PlusLigi 2015/2016. Z kolei reprezentacja Polski – dzień później – w sobotę, wyleciała do Japonii, gdzie czeka ich najważniejsza tegoroczna impreza. Stawka niezwykle wysoka.

Biało-czerwoni w podróż do Japonii udali się już w sobotę, choć pierwszy mecz czeka ich dopiero 8 września z Tunezją. Najbliższe dni to idealny czas, by jeszcze popracować nad drobnymi szczegółami i jednocześnie zaaklimatyzować się w nowym kraju. Podopieczni Stephana Antigi na razie przebywają w Osace, czyli w miejscu oddalonym od docelowego o około 200km. Tak będzie do szóstego września.

- „Różnica czasu wynosi siedem godzin. Podróż przebiegła dobrze, sam lot trwał około 10 godzin i każdy spędzał go na swój sposób. Ja m.in. oglądałam mecz Włochów z Argentyńczykami. Dolecieliśmy o siódmej rano, dlatego wskazanym było, by w samolocie spać jak najdłużej” – powiedział nam nasz statystyk, Robert Kaźmierczak.

Dla całej drużyny Puchar Świata to niezwykle ciężki turniej, który dodatkowo toczy się o wysoką stawkę. Jest nią przepustka na Igrzyska Olimpijskie. Z ostatniego Pucharu Świata biało-czerwoni wrócili z awansem na Igrzyska. Tego samego chcą dokonać także tym razem. Wczoraj odbyli pierwszy treningi w hali.

Mamy dla Was kilka zdjęć od Roberta!

2015-09-01:1609 Napisane przez: Anna Falk
Dodaj komentarz
Imię:
Komentarze użytkownikówLiczba komentarzy: 2
Nowa
dodano: 2015-09-03 07:50:32
no name - gdybyś się interesował, wiedziałbyś, co można było też przeczytać na stronie, że zespół jest w Cetniewie na zgrupowaniu. A skoro jest w Cetniewie, to zdjęć cięzko się spodziewać. Wrócą to na pewno zdjecia będą :)
no name
dodano: 2015-09-01 17:56:47
... Póki co tylko zdjęcia od Roberta. A może by ktoś zajął się przedstawieniem przygotowań drużyny. Bo oprócz pierwszego treningu cisza z galerią. A innych drużyn pełno w postach.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem