Nasza drużyna na Facebooku
Nasza drużyna na Instagramie
Nasza drużyna na Twetterze
Wolontariusze podziękowali drużynie!

Piątkowy mecz z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle był pod każdym względem wyjątkowy. Pokonaliśmy siatkarzy Sebastiana Świderskiego 3:0, a później jeszcze w złotym secie. Wywalczyliśmy piąte miejsce, a łez nie krył trener Vital Heynen, dla którego był to ostatni mecz z Transferem.

Wszyscy bardzo chcieliśmy zakończyć sezon wygraną. Wiedzieliśmy jednak, że zadanie, które stoi przed nami jest naprawdę bardzo trudne. Zwyciężyliśmy jednak mecz, a później złotego seta sprawiając, że Łuczniczka oszalała z radości! W tym momencie pragniemy podziękować wszystkim kibicom za cały sezon i za ten ostatni mecz – byliście i jesteście wspaniali!

Po zakończeniu pojedynku zawodnikom i sztabowi szkoleniowemu dziękowali wolontariusze. Jak sami mówili, nie zawsze musi być poważnie i na serio, a że atmosfera była wyjątkowo, łatwiej było nam wszystkim przenieść się na chwilę do krainy bajek!

Siatkarze i sztab otrzymali pamiątkowe szarfy i słodkie babeczki! A zatem…. Witajcie w wiosce smerfów!

Papa Smerf - TRENER VITAL HEYNEN - Przywódca transferowej wioski.  Wie, jak zmotywować siatkarzy, posiada księgę zaklęć, którą używa bardzo często podczas przerw technicznych…

Łasuch  - TRENER MARIAN KARDAS  - Zawsze wesoły i uśmiechnięty. Łasuch często robi słodkie ciasta, które zazwyczaj sam zjada.

Tropiciel – ROBERT KAŹMIERCZAK -  Jest obdarzony wyjątkowymi cechami, ponieważ ma węch psa tropiącego… Jego wyjątkowa spostrzegawczość i instynkt pomagają mu dostrzec każdą piłkę wpadającą w boisko…

Panowie Doktorzy: Doktor  I i Doktor II  – TOMEK  STASIAK I DAWID BRZUSKA - Mistrz i uczeń. Z wielką chęcią pomagają każdemu, kto jest w potrzebie. Dbają o zdrowie naszej transferowej drużyny.

Smerf NaczelnikWOJTEK JURKIEWICZ - Wygrał demokratyczne wybory na kapitana i po raz kolejny został mianowany smerfowym wodzem.

Reporter JANEK NOWAKOWSKI  - "Wyjątkowy typ smerfa"; jest ciekawski, uwielbia zadawać dużo pytań, dzieli się z kibicami wieloma tajemnicami i zespołowymi nowinkami.

Harmoniusz – STEVEN MARSHALL -  Na każdym kroku widać, że lubi muzykę.. Na długo przed meczem zasiada na trybunach i obserwuje i słucha i słucha…  

Marzyciel JUSTIN DUFF -  Smerf o dużej fantazji. Bardzo dużo i często się uśmiecha, podejrzewa się, że nawet podczas snu... Uwielbia dalekie podróże.

SIŁACZ  - KUBA JAROSZ - Jest najsilniejszy z całej naszej smerfowej drużyny, bardzo odważny i bojowy.  Z ogromną dumą będziemy go oglądać podczas występów reprezentacji.

Krawiec  - MARCIN WALIŃSKI - Projektuje, tworzy... Chodzi z miarą krawiecką na szyi. Jego projekty znane są nie tylko na lokalnym rynku.

Zgrywus - KONSTANTIN CUPKOVIĆ - Uwielbia żarty oraz wygłupy. Jego stały dowcip jest jak wybuchający prezent – widoczny zarówno na treningu, jak i na boisku podczas gry.

Śpioch -  ŁUKASZ WIESE  - Cichy i poukładany, gdziekolwiek położy głowę, momentalnie zasypia.               

Strażak -  DAWID MUREK –  Bardzo dba o to, aby dobrze wypełniać swoje obowiązki. Zawsze można liczyć na jego fachową pomoc i radę. Gdy tylko biją na alarm, wyrusza by ugasić ogień.

Pracuś – PAWEŁ WOICKI -  Smerf, który dyryguje wszystkimi pracami w transferowej wiosce. To prawdziwa złota rączka i majstersztyk. 

KierowcaDAWID GUNIA – Doszły nas słuchy, że chciał być mechanikiem… Na razie może tylko pomarzyć i doradzić kolegom z zespołu w kupnie nowego auta. My chcemy go oglądać na boisku!

Dzikus  - ANDREW JOHN NALLY - Jest bardzo waleczny i zręczny, po każdym zdobytym punkcie  ogromnie się cieszy. To taki pozytywny motywator zespołu. Czasami ratuje inne smerfy z opresji ratując piłkę. 

Sportsmen NIKODEM WOLAŃSKI -  Interesuje się wieloma sportami… taki nasz MultiSportowiec.  Człowiek wielu sukcesów, ale te najważniejsze triumfy jeszcze przed nim.   

Chorowitek – TOMEK BONISŁAWSKI -  Niestety w ostatnim czasie mało widoczny w wiosce, ponieważ miewał drobne kontuzje. Mamy nadzieję, że od przyszłego sezonu to się zmieni i Tomek znów będzie walczył o obronę każdej piłki.

DZIĘKUJEMY!

[GALERIA]

2015-04-20:3152 Napisane przez: Anna Falk, Monika Kubanek
Dodaj komentarz
Imię:
Komentarze użytkownikówLiczba komentarzy: 8
x
dodano: 2015-04-23 22:22:00
->SBL a kto prowadzi spotkania Młodej Ligii?
SBL
dodano: 2015-04-23 18:53:22
Nawet trzeba!!! Sobota 16:00 mecz rewanżowy z Cerradem Czarnymi Radom. Zapraszam w imieniu swoim i Spartan!
HumanTheMan
dodano: 2015-04-23 18:37:10
Pytanie: czy można chodzić na mecze naszej drużyny Młodej Ligi na Glinki 79 jako widownia?
Zofia Pajor.
dodano: 2015-04-20 23:03:36
Byłam widziałam, wspaniały mecz i niespodzianka z tą drużyną Smerfów. Dowcipny i zabawny pomysl. Życzę całej drużynie przyjemnego wypoczynku, aby z nowymi siłami powrócili na boisko w nadchodzącym sezonie. Do zobaczenia.Śzczególnie pozdrawiam tych siatkarzy , którzy zostali powołani do kadry A i B. Życzę sukcesów,
Anna
dodano: 2015-04-20 17:53:53
A Smerfetki nie ma ?
kibic
dodano: 2015-04-20 15:41:07
Na dobre zakończenie sezonu, bardzo dobry wesoły i trafiony dodatek dla siatkarzy i sztabu no i dla kibiców.Drużyna ta może zostać, ale jeszcze potrzebny jest nam ktoś stały na libero i będzie dobrze a AJ Nally na przyjęcie .Zespół już się zgrał to na drugi sezon będzie dużo lepiej.Szkoda że aż pół roku musimy czekać na następny mecz sezonu .
Mika(sa)
dodano: 2015-04-20 12:07:07
Fantastyczna wioska! Może za rok będzie podobna? A może pojawi się jakieś nowe Smerfiątko siatkarskie? :D
hantom
dodano: 2015-04-20 12:05:45
Świetny pomysł na miłe zakończenie sezonu.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem