Nasza drużyna na Facebooku
Nasza drużyna na Instagramie
Nasza drużyna na Twetterze
Bednaruk: Najlepszy sposób na problemy to dobra gra

Przed nami decydujące mecze, w których musimy zdobywać punkty, by wyjść ze strefy spadkowej. Już w sobotę u siebie podejmiemy Indykpol AZS Olsztyn.

- Znaleźliśmy się w takiej sytuacji, że musimy w tych czterech ostatnich kolejkach zdobyć punkty. Nie możemy już patrzeć na przeciwnika, kto stoi po drugiej stronie siatki, tylko musimy zagrać najlepszą siatkówkę. Na wyjeździe z Olsztynem zagraliśmy naprawdę dobrze i miejmy nadzieję, że przynajmniej powtórzymy ten wynik z wyjazdu - powiedział środkowy Michał Szalacha.

Przegrana w ostatniej kolejce spotkań sprawiła, że spadliśmy na 15. miejsce w tabeli. Teraz musimy punktować w kolejnych spotkaniach, by wyjść ze strefy spadkowej. Szansę na to mamy już w najbliższą sobotę, kiedy zmierzymy się z Indykpolem AZS Olsztyn. - Mam nadzieję, że z naszej strony będzie kawał dobrej siatkówki. Mieliśmy problem z trenowaniem, bo ostatni tydzień trenowaliśmy w dziewięciu, w tym trzech rozgrywających. Mam też nadzieję, że doprowadzimy do zdrowia Bartka Filipiaka, który skręcił kostkę w Rzeszowie, już w pierwszym secie. Mógłbym książkę napisać o naszych problemach, ale właśnie te problemy mają stworzyć to, że gramy najlepiej jak potrafimy. Najlepszy sposób na problemy to dobra gra - mówi trener, Jakub Bednaruk. 

Całe "Siatkarskie Studio", dzięki uprzejmości radia Polskiego Radia "PiK" można odsłuchać poniżej:

Łuczniczka Bydgoszcz - Indykpol AZS Olsztyn
24.03.2018, godz.14:45
Transmisja radiowa: Polskie Radio "PiK" 

2018-03-22:2578 Napisane przez: redakcja

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem