Challenge Cup: Kup bilet na mecz!

Luty rozpoczęliśmy bardzo udanie, bo od ligowej wygranej z Jastrzębskim Węglem. Wciąż pozostajemy zatem liderem PlusLigi, a do końca rundy zasadniczej pozostała już tylko jedna kolejka. Czas zatem wrócić do rywalizacji na europejskich parkietach.

Sobotni mecz przyniósł wszystkim wiele emocji. Nasi siatkarze w pomeczowych wywiadach podkreślali, jak wielką rolę odegrali w tym pojedynku kibice, którzy stworzyli niesamowitą atmosferę na trybunach. Dzięki temu w kluczowym momencie tie-breaka, ponieśli swoich ulubieńców do zwycięstwa.

Czas powrócić zatem do rywalizacji na europejskich parkietach. 5 lutego zagramy w Serbii pierwszy mecz ćwierćfinału Pucharu Challenge. Nieco ponad tydzień później, rewanż w hali Łuczniczka! Ruszyła już sprzedaż biletów na to spotkanie!

- siedzibie klubu, przy ulicy Glinki 79, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 – 16:00; w dniu meczu biuro czynne do godziny 14:00,
- w kasach hali Łuczniczka w dniu meczu – 13 lutego – na 90 minut przed rozpoczęciem spotkania.

UWAGA – PROMOCJA!!!
Przyjdź z rodziną, przyjaciółmi, znajomymi na mecz z Radnickim Kragujevac! Weź ze sobą co najmniej 9 osób, a wtedy bilety dla całej dziesiątki na środowy mecz będziesz mógł zakupić w promocyjnej cenie, bo aż z 50% zniżką! Zapraszamy!

Przypominamy, iż po zamówieniu i opłaceniu wejściówek drogą internetową, należy je wydrukować. Wydruk ten upoważnia do wejścia na halę.

2013-02-04:4058 Napisane przez: Anna Falk