Jarosz poprowadził drużynę do wygranej

Siatkarze Łuczniczki Bydgoszcz mają za sobą mecz z akademikami z Częstochowy. To nie było łatwe spotkanie, jednak co najważniejsze, zakończyło się zwycięstwem naszej drużyny w trzech setach.

Choć było to spotkanie trzysetowe, trwało aż 110 minut! Dwie pierwsze partie kończyły się bowiem walką na przewagi. W drugim secie obie ekipy rywalizowały 47 minut, a zakończył się on wynikiem 29:27.

Nie jest jednak ważne jak długo, a to, że zwyciężyliśmy, zdobywając bardzo cenne trzy punkty. Nieźle zagraliśmy w przyjęciu, nieźle w ataku, ale przede wszystkim bardzo dobrze w bloku. W trzecim secie zdobyliśmy aż siedem punktów tym elementem. Bez wątpienia najlepszym siatkarzem w tym spotkaniu i liderem naszej drużyny był Jakub Jarosz, który w wielkim stylu powraca do gry po kontuzji.