Nasza drużyna na Facebooku
Nasza drużyna na Instagramie
Nasza drużyna na Twetterze
Łukasz Wiese: "Musimy robić swoje"

W środowym meczu siatkarze bydgoskiej Łuczniczki podejmowali drużynę wicemistrzów Polski – Lotos Trefl Gdańsk. Niestety tym razem z boiska schodzili na tarczy. Gdańszczanie wygrali 3:0, jednak walka w poszczególnych partach była niezwykle zacięta, a cały mecz był pełen efektownych akcji i niesamowicie ofiarnej gry po obu stronach siatki.

Bez wątpienia na boisku błysnął atakujący z 50% skutecznością Łukasz Wiese, który zdobył dla naszej drużyny 17 punktów. W wyjściowej szóstce przyjmujący pojawia się jednak stosunkowo rzadko - „Treningi wyglądają bardzo dobrze. Nie ukrywam, że nastawiałem się w tym sezonie na więcej występów. Mam nadzieję, że w tej dalszej części będę miał okazję pokazać się z jak najlepszej strony.” – komentował sam zainteresowany.

Wspomniana dalsza część, będzie mieć kontynuację już w sobotę na bardzo trudnym terenie, w Bełchatowie. - „W każdym meczu staramy się urwać jakieś punkty, a najlepiej zdobyć komplet, ale Skra na swoim terenie jest bardzo groźna. To jedna z najlepszych ekip w Polsce. Mam jednak nadzieję, że uda się chociaż jeden-dwa punkty wyrwać.” – przyznaje przyjmujący Łuczniczki.

Niestety wyniki 19. kolejki nie były dla naszych zawodników łaskawe i AZS Politechnika Warszawska zrównała się z Łuczniczką liczbą punktów, spychając jednocześnie Bydgoszczan na dziesiąte miejsce w tabeli - „Nie ukrywajmy – założenia przed sezonem były dużo większe, więc teraz każdy mecz jest na wagę złota. Myślę, że najgorszą opcją jest poddawanie się presji – temu, że ktoś nas goni. Musimy robić swoje, wykonywać ciężką pracę na treningach i przenosić to na boisko w trakcie meczów i mam nadzieję, że spełnimy te oczekiwania.” – zakończył Wiese.

*rozmawiała Adrianna Jeszka

2016-02-26:2395 Napisane przez: Adrianna Jeszka
Dodaj komentarz
Imię:

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem