Nasza drużyna na Facebooku
Nasza drużyna na Instagramie
Nasza drużyna na Twetterze
Szlachetna Paczka przygotowana!

Okres przedświąteczny to czas szczególny. Bardzo często właśnie wtedy zaczynamy zauważać tych, którzy nie cieszą się tak jak my z nadchodzących świąt. To czas, kiedy jeszcze mocniej otwieramy się na potrzebujących.

Szlachetna Paczka to jedna z inicjatyw, która ma na celu pomoc rodzinom, które tak jak my chciałyby przeżywać święta w magicznym klimacie, wspólnie, ale i przede wszystkim szczęśliwie, nie zastanawiając się nad tym, czy na wigilijnym stole znajdzie się choć kilka potraw… Szlachetna Paczka wspiera rodziny potrzebujące, których znalazły się w trudnej sytuacji materialnej z niezależnych od siebie przyczyn. Zanim rodzina zostanie włączona do Szlachetnej Paczki, odwiedza ją wolontariusz, który stara się uzyskać jak najwięcej informacji, by ewentualna pomoc była mądra, czyli taka, która daje szansę na zmianę. Na Szlachetną Paczkę co roku czeka wiele rodzin. W ubiegłym roku paczki trafiły do 19 580 potrzebujących rodzin!

Jedną z paczek, która w ubiegłym roku trafiła do potrzebującej rodziny, przygotowali bydgoscy siatkarze wspólnie z uczniami Gimnazjum Sportowego, a także przy udziale swoich kibiców! Po raz kolejny, również i w tym roku, wspólnie z uczniami Gimnazjum Sportowego udaliśmy się na zakupy w ramach Szlachetnej Paczki! Wy również – nasi wspaniali kibice – przygotowaliście z nami tę paczkę, włączając się w zbiórkę podczas meczów w hali Łuczniczka!

Szlachetną Paczkę w czwartkowe popołudnie przygotowywali uczniowie z Gimnazjum Sportowego, a także Jan Nowakowski, Jan Lesiuk i Tomasz Bonisławski! Mamy dla Was kilka zdjęć!

Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy pomóc i jednocześnie mamy nadzieję, że gdy paczka trafi do rodziny sprawi, że na ich twarzach pojawi się uśmiech!

[GALERIA]
2015-12-11:2841 Napisane przez: Anna Wawrzyniak
Dodaj komentarz
Imię:

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem