Nasza drużyna na Facebooku
Nasza drużyna na Instagramie
Nasza drużyna na Twetterze
Wspieramy bezpieczeństwo na drogach

Podopieczni Piotra Makowskiego podpisują się pod akcją „Wspieramy bezpieczeństwo na polskich drogach”. Na meczach pojawią się wolontariusze prezentujący magiczne tuby, a po ulicach Bydgoszczy krąży „magiczny” autokar.

Dzięki akcji „Wspieramy bezpieczeństwo na polskich drogach”, zapoczątkowanej przez grupę Sławek&Przyjaciele, w którą włączył się nasz klub oraz którą wsparło wiele osób i instytucji, udało się wyprodukować ponad 200 „magicznych” tub. Te z kolei przy pomocy Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy oraz Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bydgoszczy trafiły bądź trafią do przedszkoli i szkół podstawowych w naszym regionie.

Po ulicach Bydgoszczy krąży także autobus z twarzami i logotypami osób i instytucji, które zdecydowały się wesprzeć tę wyjątkową inicjatywę. Zdjęcia autokaru, na którym znajdują się twarze siatkarzy oraz sztabu naszej drużyny, już Wam prezentowaliśmy. Mieliście też okazję wziąć udział w konkursie, w którym na zwycięzcę – czyli osobę, która jako pierwsza prześle zdjęcie autokaru – czekała podwójna wejściówka na półfinał Challenge Cup z Uralem Ufa. Na naszych meczach nadal pojawią się wolontariusze prezentujący kibicom „magiczną” tubę przekonując, że noszenie odblasków, to nie kaprys czy widzimisię, ale kwestia bezpieczeństwa nas samych i naszych najbliższych. Jak przekazywał nam Pan Sławek, tuba okazuje się dużym zaskoczeniem, bo w prosty, ale i skuteczny sposób pokazuje, dlaczego warto nosić odblaski. Również i nasi siatkarze mieli okazję się o tym przekonać.

Kibice otrzymują również odblaskowe naklejki – ludziki, które można przykleić do kurtki, plecaka, wózka czy samochodu. Spotkało się to z bardzo ciepłym przyjęciem kibiców, a od początku sezonu zostało rozdanych około 3000 'ludzików'. „Chcieliśmy w ten sposób wspólnie pokazać jak ważne jest bezpieczeństwo na drodze. Jak bycie świadomie widocznym może wpływać na bezpieczeństwo wszystkich użytkowników dróg i mamy wielką nadzieję, że damy w ten sposób przykład innym wierząc, że tego typu akcję uratują choć klika ludzkich istnień. A to będzie oznaczało, że warto było to robić” - podsumował Pan Sławomir Piotrowski.

2013-03-19:4853 Napisane przez: Anna Falk
Dodaj komentarz
Imię:
Komentarze użytkownikówLiczba komentarzy: 6
to prawda
dodano: 2021-05-10 15:24:22
Bydgoszczanin Witold Czarnecki (ur. 1946r., koziorożec) w 1985 roku dokonał gwałtu, to jest doprowadził siłą swoją ofiarę do poddania się czynności seksualnej. Sprawca prawdopodobnie wciąż porusza się samochodem marki Citróen, jest łysy, prawdopodobnie już nie mieszka na al. Wojska Polskiego w Bydgoszczy, za swój czyn do dziś nie odpowiedział.
: )
dodano: 2013-03-21 18:05:59
Czy mógłby mi dać ktoś znać czy chłopaki z Delecty obejrzeli ten filmik?
K
dodano: 2013-03-20 10:24:38
Gratulacje! Filmik znakomity! Delecta do boju!
pepsi
dodano: 2013-03-19 21:36:04
Marcin Wika - trzeci libero ;)
Zuza
dodano: 2013-03-19 19:13:42
Wrona i jego krótkie nóżki :P
: )
dodano: 2013-03-19 18:57:23
http://www.youtube.com/watch?v=l4ELauQC8lk&feature=youtu.be

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem