Nasza drużyna na Facebooku
Nasza drużyna na Instagramie
Nasza drużyna na Twetterze
Transfer ponownie w Szubinie

Podopieczni Vitala Heynena przygotowują się do kolejnego, bardzo ważnego spotkania. Już w sobotę zmierzą się na własnym parkiecie z akademikami z Częstochowy. Biorąc pod uwagę naszą aktualną pozycję w tabeli, to spotkanie bezwzględnie musimy wygrać.

Bydgoszczanie zajmują aktualnie czwarte miejsce w tabeli, ze stratą czterech punktów do trzeciego Lotosu Trefla Gdańsk i z tylko jednym „oczkiem” przewagi nad Jastrzębskim Węglem, a trzema nad szóstym Cuprum Lubin. Tym samym, by zachować czwartą pozycję musimy wygrać z częstochowianami.

Jednym z elementów przygotowań do pojedynku z podopiecznymi Michała Bąkiewicza będzie środowy sparing z Krispolem Września. Sparing ten jest jednocześnie elementem promowania zespołu w regionie, bowiem po raz kolejny już, bydgoszczanie wyjadą do Szubina i to właśnie tam rozegrają spotkanie towarzyskie. Początek rozgrzewki w szubińskiej hali sportowo-widowiskowej około godziny 17:30. Serdecznie zapraszamy.

2015-01-06:3394 Napisane przez: Anna Falk
Dodaj komentarz
Imię:
Komentarze użytkownikówLiczba komentarzy: 1
Aśka
dodano: 2015-01-07 15:12:59
Mała uwaga, aczkolwiek istotna. Notorycznie pojawia się błąd w dacie meczu, gdyż jeśli podajemy miesiąc słownie, należy go odmienić w dopełniaczu. Najbliższy mecz odbędzie się więc 10 stycznia 2015 r. Pozdrawiam.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem