Nasza drużyna na Facebooku
Nasza drużyna na Instagramie
Nasza drużyna na Twetterze
Tropem Mistrzów: Czas na irańskie piekło

Rozgrywki grupowe Ligi Światowej wchodzą w decydującą fazę . Przed nami dwie ostatnie kolejki zmagań. Każdy zdobyty punkt jest na wagę awansu do turnieju finałowego w Brazylii. Rywalizacja w naszej grupie jest niezwykle ciekawa i wyrównana. Zarówno Polacy, Amerykanie i nasi najbliżsi przeciwnicy – Irańczycy nadal walczą o Final Six.

Teheran to trzeci i zarazem ostatni przystanek tournee reprezentacji Polski. Polacy od poniedziałku są już w stolicy Iranu i przygotowują się do dwóch arcyważnych spotkań z gospodarzami. Irańczycy na własnym parkiecie czują się znakomicie, kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa. Teren niezwykle trudny, specyficzni kibice i zupełnie inna atmosfera w hali, iście prosto z boisk piłkarskich.  Aby wygrać i zdetronizować rywali trzeba dać z siebie wszystko. Nasza ekipa doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że łatwo nie będzie. Większość siatkarzy przekonała się o tym w ubiegłorocznych rozgrywkach. Zatem piątkowe i niedzielne starcia zapowiadają się niezwykle emocjonująco.

Co ciekawe, utrudnieniem z jakim muszą borykać się nasi zawodnicy i cały sztab szkoleniowy to słabe połączenie internetowe, bądź jego brak. Tak więc kontakt ze światem zewnętrznym jest ograniczony. Robert próbuje „walczyć” z tym problemem i na chwilę udało mu się złapać zasięg  i podesłać nam kilka fotek z obozu kadry.

 

2015-06-24:1395 Napisane przez: Monika Kubanek, Robert Kaźmierczak
Dodaj komentarz
Imię:
Komentarze użytkownikówLiczba komentarzy: 1
Marta
dodano: 2015-06-24 22:48:00
pozdrawiam was serdecznie trzymajcie się tam piątek trzymam kciuki mocno polska wygra mecz :)

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem